title icon
Usługi ProEPP

Tool Shop

Tool shop – narzędziownia niezbędna w produkcji

Aby rozpocząć pełną produkcję detali z EPP niezbędne jest wykonanie narzędzia. Narzędziem które jest najważniejsze dla realizacji projektów opartych o EPP są formy do EPP. Formy jako narzędzie są skomplikowane ze względu na naturę procesu produkcyjnego.

Oprócz obrabiania przez nas metalowej bryły na nowoczesnych maszynach CNC tak, by nadać kształt wszelkim gniazdom i podstawie formy, potrzebna jest również duża praca manualna ze strony ślusarzy. Wykonywana przez nas forma do produkcji elementów z EPP, uzbrajana jest we wszelkie niezbędne instalacje tj.:

  • dyszki, którymi doprowadzana jest para,
  • systemy chłodzenia,
  • wtryskiwacze którymi podawany jest surowiec,
  • oraz siłowniki które wypychają element z formy po ukończonym cyklu produkcyjnym.

Gwarantujemy naszym klientom pełne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

title icon
Tool Shop

Nasza narzędziownia

Tool Shop – narzędziownia Pro EPP

W firmie Pro EPP posiadamy własną narzędziownię, w której realizowane są nawet najbardziej wymagające projekty. Musisz wiedzieć, że nasze formy są frezowane z bloków aluminium i są bardzo solidne – takie formy wytrzymują produkcję w skali kilkudziesięciu tysięcy elementów miesięcznie. Dostęp do własnej narzędziowni pozwala nam również na swobodne naprawy form, oraz szybką realizację modyfikacji, które mogą okazać się konieczne podczas rozwoju produktu. 

To jednak jeszcze nie wszystko! Aby zapewnić naszym klientom szybką obsługę i realizację dowolnej ilości zleceń, współpracujemy również z większością najlepszych narzędziowni w Europie. Nasze wysokie standardy jakościowe, oraz podpisane wszelkie niezbędne umowy poufności gwarantują współpracę na najwyższym poziomie. Nie dopuszczamy do sytuacji, że nasi klienci nie mogą realizować swoich pomysłów przez brak wolnych miejsc w narzędziowni.

title icon
Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy dopiero chcą odkryć zalety EPP oraz tych, którzy już znają i szukają solidnego, zaufanego partnera biznesowego.

Firmę Pro EPP tworzy sztab specjalistów, którzy pomogą Ci na każdym etapie tworzenia produktu ze spienionego polipropylenu. Nasi fachowcy szybko wykonają dla Ciebie kalkulację i wycenę produktu, zaprojektują go od podstaw oraz wyprodukują korzystając ze zdobyczy najnowszych technologii.

Kontakt z nami »