title icon
Usługi ProEPP

Sprzedaż płyt EPP

Firma Pro EPP jest największym w Europie dostawcą płyt i bloków z EPP. Sprzedajemy płyty z polipropylenu spienionego w każdym formacie i w każdej twardości, które dostępne są na rynku, w przystępnych cenach. Nasz magazyn jest zawsze wypełniony blokami gotowymi do wysyłki – a w przypadku braku interesującego Cię formatu, szybko wyprodukujemy dla Ciebie dowolną ilość.

Płyty i bloki EPP, które gotowe są do dalszej obróbki, to dobre rozwiązanie dla podmiotów, które dysponują własnymi narzędziami takimi jak maszyny CNC, maszyny strunowe, bądź… zwykły nóż. Niskie gęstości EPP nadają się nawet do obróbki domowej. Dlatego też jest to bardzo popularny produkt wśród modelarzy czy firm zajmujących się przygotowywaniem prototypów. Uniwersalność tego rozwiązania pozwala na samodzielne przetestowanie materiału przy bardzo niskich kosztach.

Jeśli interesuje Cię niestandardowy wymiar płyt, którego nie mamy w swojej ofercie, mamy możliwość dowolnego przycinania i formatowania bloków z EPP.

title icon
Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy dopiero chcą odkryć zalety EPP oraz tych, którzy już znają i szukają solidnego, zaufanego partnera biznesowego.

Firmę Pro EPP tworzy sztab specjalistów, którzy pomogą Ci na każdym etapie tworzenia produktu ze spienionego polipropylenu. Nasi fachowcy szybko wykonają dla Ciebie kalkulację i wycenę produktu, zaprojektują go od podstaw oraz wyprodukują korzystając ze zdobyczy najnowszych technologii.

Kontakt z nami »