title icon
Usługi ProEPP

Recykling EPP

Naszym celem jest zapewnienie pełnego wsparcia w zakresie wytwarzania oraz używania EPP w każdej branży, oraz w życiu codziennym. Ostatnim oraz niezbędnym w dzisiejszych czasach elementem tego równania jest troska o środowisko naturalne.

Aby zrealizować to zadanie powołaliśmy EPP Recykling – osobny podmiot w pełni skupiony na przetwarzaniu EPP, oraz dbaniu o to, by żadne odpadki nie dostały się do obiegu naturalnego. Dzięki tej współpracy możemy zagwarantować w pełni zamknięty obieg surowca: odpady produkcyjne, bądź zużyte przez klientów elementy są przez nas przyjmowane do przetworzenia, a efektem procesu recyklingu EPP jest ProNOVEL – granulat polipropylenu, który może być użyty do produkcji wtryskowej, bądź do produkcji surowca bazowego EPP.

Recyklizacja EPP (polipropylenu spienionego), to jeden z wielu atutów współpracy z naszą firmą. Dzięki możliwościom które zapewnia EPP Recykling nie tylko zadbasz o Ziemię, ale spełnisz wchodzące w przyszłych latach wymagania Unii Europejskiej dotyczące przetwarzania plastików, oraz ograniczania zanieczyszczeń produkcyjnych.

title icon
Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy dopiero chcą odkryć zalety EPP oraz tych, którzy już znają i szukają solidnego, zaufanego partnera biznesowego.

Firmę Pro EPP tworzy sztab specjalistów, którzy pomogą Ci na każdym etapie tworzenia produktu ze spienionego polipropylenu. Nasi fachowcy szybko wykonają dla Ciebie kalkulację i wycenę produktu, zaprojektują go od podstaw oraz wyprodukują korzystając ze zdobyczy najnowszych technologii.

Kontakt z nami »