title icon
Usługi ProEPP

RDD

Naszą specjalnością jest pomoc w projektowaniu rozwiązań z EPP dla Twojego biznesu. Pracujemy w systemie CAD, na plikach w formacie .step, lecz nie stanowi dla nas problemu odwzorowanie modelu 3D z dostarczonych przez Ciebie rysunków technicznych.

Nasz dział techniczny zapewnia pełne wsparcie dla rozwoju projektów. Oferujemy między innymi:

  • opracowywanie od podstaw systemów z EPP w Twojej branży
  • adaptację gotowych projektów pod produkcję z EPP
  • tworzenie przeglądów projektu (design review)
  • przenoszenie rysunków technicznych w środowisko 3D
  • doradztwo technologiczne w zakresie stosowania EPP
  • dostęp do pełnych informacji na temat parametrów surowca

Dla naszych stałych klientów lub w perspektywie dłuższej współpracy, nasz dział RDD oferuje swoje usługi kompletnie za darmo. Możemy jednak przygotować dla Ciebie ofertę projektowania bez konieczności angażowania się w produkcję seryjną.

Masz pomysł na EPP ale nie wiesz jak go wykonać? Chciałbyś zamienić materiał którego obecnie używasz na bezpieczne dla środowiska EPP? A może zastanawiasz się jakiego surowca użyć w swoim projekcie?

title icon
Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy dopiero chcą odkryć zalety EPP oraz tych, którzy już znają i szukają solidnego, zaufanego partnera biznesowego.

Firmę Pro EPP tworzy sztab specjalistów, którzy pomogą Ci na każdym etapie tworzenia produktu ze spienionego polipropylenu. Nasi fachowcy szybko wykonają dla Ciebie kalkulację i wycenę produktu, zaprojektują go od podstaw oraz wyprodukują korzystając ze zdobyczy najnowszych technologii.

Kontakt z nami »