title icon
Usługi ProEPP

Produkcja detali formowanych

Najważniejszym punktem naszej działalności oraz tym, w czym się specjalizujemy, jest produkcja gotowych elementów formowanych. Zazwyczaj, chociaż nie zawsze, oferowane przez nas usługi zmierzają właśnie do tego etapu.

Aby spełnić wszelkie potrzeby klientów, nasz park maszynowy posiada każdy typ i wielkość maszyn które przeznaczone są do produkcji EPP. Zaczynając od małych maszyn typu Kurtz, po specjalistyczne maszyny Erlenbach Shuttle, pozwalające na zatapianie wszelkiego rodzaju insertów już podczas procesu spieniania EPP. W Pro Epp zespół doświadczonych technologów i inżynierów dba o to, by parametry produkcyjne były zawsze odpowiednio dobrane, a części spełniały wszystkie wymogi kontroli jakości.

Każda produkcja seryjna poprzedzona jest wytworzeniem partii próbnej – paru sztuk, dzięki którym dokładnie sprawdzisz, czy element spełnia Twoje założenia i oczekiwania. 

Jednak nasze możliwości nie kończą się tylko na formowaniu brył i kształtów z EPP. Dzięki zaawansowanej technologii możemy integrować w produkowanych elementach takie inserty jak na przykład:

  • metalowe wzmocnienia struktury elementu
  • elementy plastikowe takie jak uchwyty, zaczepy, itd.
  • zintegrowane systemy mocowania, np. typu EJOT
  • zawiasy
  • i wiele, wiele innych

Mamy możliwość łączenia EPP z innymi komponentami zarówno podczas procesu produkcji (używając w tym celu zaawansowanych maszyn do spieniania polipropylenu), jak i post produkcyjnie, na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach.

Oferujemy również pełne wsparcie logistyczne. Jeśli nie masz zaplecza logistycznego, zorganizujemy transport każdej partii produkcyjnej prosto do Twojego magazynu, wybierając jedną z firm z którą ściśle współpracujemy.

title icon
Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy dopiero chcą odkryć zalety EPP oraz tych, którzy już znają i szukają solidnego, zaufanego partnera biznesowego.

Firmę Pro EPP tworzy sztab specjalistów, którzy pomogą Ci na każdym etapie tworzenia produktu ze spienionego polipropylenu. Nasi fachowcy szybko wykonają dla Ciebie kalkulację i wycenę produktu, zaprojektują go od podstaw oraz wyprodukują korzystając ze zdobyczy najnowszych technologii.

Kontakt z nami »