title icon
Produkcja detali formowanych

Jak działamy?

Każda produkcja seryjna z polipropylenu spienionego (EPP) poprzedzona jest wytworzeniem partii próbnej – paru sztuk, dzięki którym dokładnie sprawdzisz, czy element spełnia Twoje założenia i oczekiwania. 

Jednak nasze możliwości nie kończą się tylko na formowaniu brył i kształtów z płyt EPP. Dzięki zaawansowanej technologii możemy integrować w produkowanych elementach takie inserty jak na przykład:

  • metalowe wzmocnienia struktury elementu
  • elementy plastikowe takie jak uchwyty, zaczepy, itd.
  • zintegrowane systemy mocowania, np. typu EJOT
  • zawiasy
  • i wiele innych

Mamy możliwość łączenia EPP z innymi komponentami zarówno podczas procesu produkcji (używając w tym celu zaawansowanych maszyn do spieniania polipropylenu), jak i post produkcyjnie, na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach.

Oferujemy również pełne wsparcie logistyczne dla gotowych produktów z EPP. Jeśli więc nie masz zaplecza logistycznego, zorganizujemy transport każdej partii produkcyjnej prosto do Twojego magazynu, wybierając jedną z firm z którą ściśle współpracujemy.

title icon
Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy dopiero chcą odkryć zalety EPP oraz tych, którzy już znają i szukają solidnego, zaufanego partnera biznesowego.

Firmę Pro EPP tworzy sztab specjalistów, którzy pomogą Ci na każdym etapie tworzenia produktu ze spienionego polipropylenu. Nasi fachowcy szybko wykonają dla Ciebie kalkulację i wycenę produktu, zaprojektują go od podstaw oraz wyprodukują korzystając ze zdobyczy najnowszych technologii.

Kontakt z nami »